poziv

Gradska sportska dvorana - city sports hall

11/2011

Pozivam Vas da sudjelujete na našem

6 kupu Grada Malog Lošinja,

koji se održava povodom dana Grada Malog Lošinja

Izuzetna mi je čast i zadovoljstvo pozvati Vas na naš karate kup Grada Malog Lošinja čiji je cilj okupiti karate sportaše iz Hrvatske i inozemstva radi sportskog nadmetanja, druženja i upoznavanja mladih iz različitih sredina. Takvim sportskim događajem nadamo se doprinijeti boljem razumijevanju kao i međusobnim boljim upoznavanjem sportaša iz različitih krajeva Hrvatske i inozemstva. Također nam je cilj i propagiranje Grada Malog Lošinja i otoka lošinja kao sportskog i turističkog središta naše županije.

Vidimo se u Malom Lošinju

Dear karate fans!

I invite you to participate on our

6th Cup of the city of Mali Lošinj,

For me it is an honor and pleasure to invite you to our Karate Cup in the city of Mali Lošinj whose aim is to gather karate athletes from Croatia and abroad for sporting events, for socializing and getting to know young people from different backgrounds. With such sporting event we hope to contribute to better mutual understanding and better understanding of athletes from different Croatian regions and from abroad. Our aim is also to promote the City of Mali Losinj as well as the Island of Losinj as a sport and tourist center in our region.

See you in Mali Lošinj / Croatia

Predsjednik kluba / chairman of the club

Gabor Mihailović