KARATE LJETO 2021

28.08.2021. 15:07

Ljetni seminar održali smo u dva termina. Prvi termin obuhvaćao je trening sportske i slobodne borbe, drugi termin učenje i uvježbavanje učeničkih kata HEIAN 1-5 i majstorsku katu Gion (Đion ). Pohvaljujemo cijelu grupu koja je učestvovala na oba dva termina te će ih klub za njihovu redovnost, ozbiljnost i zalaganje na treninzima nagraditi klubskim trenerkama koje će biti podijeljene na jednom od redovnih treninga u devetom mjesecu.
Zahvaljujemo se i roditeljima na podršci koji su omogućili djeci sudjelovanje na treninzima.
Isto tako veliko hvala " Ljekarni Snježana Muškardin " Snježani i Ranku na donaciji klubskih trenerki za učesnike seminara, Gradu Mali Lošinj na sufinanciranju rada kluba iz proračuna namijenjen sportu.
Sada se svi skupa okrećemo redovnim treninzima i novim izazovima na Karate putu.
Još jednom hvala svima.