16 OPATIJA KUP

25.05.2015. 09:17

BRONČANE MEDALJE ZA AJLU I ANTEU

U Opatiji se u novoj sportskoj dvorani održao 16 Opatija kup na kojem je učestvovalo 260 natjecatelja iz Slovenije,Italije i Hrvatske. Karate klub Lošinj nastupio je sa svojm mladim nadama Ajlom Hysenaj i Anteom Mandić u disciplini kata. Cure su ostvarile odlične rezultate, Ajla Hysenaj osvojila je dvije brončane medalje u zvaničnim kategorijama mlađih kadetkinja i učenica, a Antea Mandić pobijedila je u borbi za treće mjesto u kategoriji učenica do zelenih pojaseva, i također osvojila brončanu medalju. Pred mladim natjecateljicama je još jedan nastup na kupu Krka sa kojim će završiti prvi dio natjecateljske sezone za njih. Trenerica Martina Mihailović vrlo je zadovoljna njihovom izvedbom, te se nada da će i na Krku ostvariti dobre rezultate.