KARATE NA LOŠINJU

12.04.2014. 16:58

Knjiga autora Gabora Mihailovića izašla iz tiska

Izdana je knjiga autora Gabora Mihailovića o povijesti lošinjskog karate kluba Akademac, danas Športskog karate kluba Lošinj. Primjerak knjige možete nabaviti u karate klubu Lošinj(svake srijede i petka od 18.00-19.00h) ili direktno od autora. Naglašavamo da je knjiga tiskana u vrlo malom broju, pa tako ako želite na vrijeme imati svoj primjerak javite se u klub ili autoru što prije.Knjiga je namijenjena prvenstveno svim članovima kluba ( bivšim i sadašnjim) i svim zaiteresiranim u vezi teme kojoj je knjiga posvećena.Kupnjom knjige omogućavate i plaćanje troška tiskanja iste, pa se možete smatrati i sponzorom ove tiskovine. Autor se posebno zahvaljuje sponzorima:Gradu Mali Lošinj, Karate klubu Lošinj i Ljekarni Snježana Muškardin. Cijena knjige je 150,00 kuna...

k2k3k4k6