KARATE ZVANJA

11.06.2016. 16:57

Dana 10.6.2016 je u sportskoj dvorani održano tradicionalno polaganje za učenićka zvanja iz karatea.Polaganju je pristupilo 17 članova kluba koji su pokazali izvođenjem svojih vještina prisutnim roditeljima koji su bili u ne malom broju, te su dugotrajnim pljeskom znali nagraditi svake poteze članova koji su polagali.

Za bijelo žuti pojas položili su: Leon Brčić, Ilan Huncinger,Jakov Bodiš, Roko Dragoslavić,Ema i Josip Jurković,Matea Saganić i Ana Kličković.

Za žuti pojas položili su: Vinko Okmažić, Sara Paola Razum, Gabrijela Šimenić i Nikola Đuzel.

Za crveni pojas položili su Lucija Đurić i Erik Jovanov.

Za plavi pojas položili su: Savić Noa, Karla Saganić i Lana Kličković.

Komisija kluba bili su treneri u sastavu Gabor Mihailović, Mirko Kajkara i Martina Mihailović. Komisija je odlučila nagraditi članove Vinka Okmažića i Josipa Jurkovića sa pojasom više zbog odlične izvedene tehnike, i to Vinka sa narančastim pojasom a Josipa sa žutim pojasom.

Karate klub je sa ovim događanjem završio rad sa kojim će nastaviti u devetom mjesecu sa početkom školske godine.

Treneri i rukovodstvo kluba želi svim članovima kluba ugodne ljetne praznike i do ponovnog okupljanja se na jesen u još većem broju i sa novim zanimljivim programima.

POL.1POL.3POL.4POL.5